Info hráče
| Parametr | Result |
|---|---|
| Počet her | 639 |
| Počet zabití | 192 |
| Počet zabití za hru | 0.3005 |
| Počet zabitých hráčů v technice | 21 |
| Počet teamkillů | 23 |
| Počet teamkillu za hru | 0.0360 |
| Počet smrtí | 529 |
| Přeživnost | 17% |
| Počet smrtí způsobený vlastními | 29 |
| Počet smrtí ve vozidle | 27 |
| Hodnocení | -0.5698 |
Zabití zbraní
| Zbraň vraha | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| AK-74M (GP-25) | 136 | 417 | 17 |
| M3 MAAWS | 307 | 459 | 10 |
| AK-74MR (UUK) | 14 | 41 | 8 |
| RPG-7V2 | 234 | 407 | 7 |
| M4A1 | 104 | 310 | 6 |
| AK-74MR (UUK/GP-25) | 384 | 1560 | 5 |
| M16A2 M203 | 159 | 334 | 5 |
| AKS-74N | 48 | 128 | 4 |
| FGM-148 Javelin | 689 | 908 | 4 |
| M16A2 | 333 | 556 | 4 |
Zabití vozidlem
| Vozidlo | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| AAVP7/A1 | 840 | 1478 | 5 |
| BMP-3 (pozdní) | 555 | 923 | 3 |
| M1240A1 (O-GPK/Mk19) | 407 | 446 | 3 |
| BMD-2 | 455 | 548 | 2 |
| FV432/3 Bulldog HMG-RWS (Green) | 654 | 710 | 2 |
| Marder 1A5 (Woodland) | 637 | 644 | 2 |
| SPG-9M | 693 | 693 | 2 |
| T-90A (obr. 2006g.) | 32 | 46 | 2 |
| Fagot launcher | 1630 | 1630 | 1 |
| M1151A1 (CROWS/M2) | 168 | 168 | 1 |
Úmrtí na vozidlo
| Vozidlo | Počet smrtí |
|---|---|
| BMD-2 | 2 |
| GAZ-233014 (Camo) | 2 |
| BMP-2 (obr. 1980g.) | 1 |
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 1 |
| BMP-3 (Vesna-K) | 1 |
| BRDM-2 | 1 |
| Coyote P GMG Woodland | 1 |
| Eagle IV (FLW 100) | 1 |
| Fuchs 1A4 Infantry-Milan (Woodland) | 1 |
| GAZ-233011 | 1 |
Nejčastější oběti
| Oběť | Počet zabití |
|---|---|
| [DT]TrekeR | 5 |
| 0-8-0| Owlet | 4 |
| [BE]Anactacia | 4 |
| [L-13]vinni_pyx1 | 4 |
| [SRR]kabanchik | 4 |
| [SSOT] Sharif | 4 |
| -[SF]- Russ Ivan | 3 |
| 0-8-0| Ronny | 3 |
| REDHAMMER | 3 |
| [A]Albert | 3 |
Nejčastější vrahové
| Vrah | Počet smrtí |
|---|---|
| [SSOT] Начальство | 14 |
| [SSOT] Blade | 13 |
| [KND]xaec | 11 |
| [LG]MaDnEss | 10 |
| [DT]SaLeeN | 9 |
| [FOX]dmb09 | 8 |
| 0-8-0| BornToYarik | 6 |
| [BE]Metis | 6 |
| [LG]Elaen | 6 |
| [SSOT] Lert | 6 |
Nejvíce používané sloty
| Jednotka | Počet her | Frekvence obsazení |
|---|---|---|
| Velitel týmu | 216 | 33.80% |
| Granátometčík | 61 | 9.55% |
| Velitel družstva | 52 | 8.14% |
| Raketometčík - specialista (AT) | 37 | 5.79% |
| Střelec (AT) | 31 | 4.85% |
| Střelec | 24 | 3.76% |
| Přesný střelec | 23 | 3.60% |
| Kulometčík | 21 | 3.29% |
| Zdravotník | 18 | 2.82% |
| Posádka | 16 | 2.50% |
| Důstojník | 13 | 2.03% |
| Nosič munice | 11 | 1.72% |
| Průzkumník - zvěd | 10 | 1.56% |
| Старший стрелок | 9 | 1.41% |
| FT Leader | 8 | 1.25% |
| Pomocník kulometčíka | 6 | 0.94% |
| Rifleman | 5 | 0.78% |
| Grenadier | 5 | 0.78% |
| Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 5 | 0.78% |
| Ostrostřelec | 3 | 0.47% |
| Průzkumník - zvěd (AT) | 3 | 0.47% |
| Старший разведчик | 3 | 0.47% |
| Ženista | 3 | 0.47% |
| Grenadier (RPG-7V2) | 2 | 0.31% |
| Officer | 2 | 0.31% |
| Těžký kulometčík | 2 | 0.31% |
| Machinegunner (M240) | 2 | 0.31% |
| Junior Sergeant | 2 | 0.31% |
| Fire Team Leader | 2 | 0.31% |
| Střelec (lehká výstroj) | 2 | 0.31% |
| Průzkumník - velitel týmu | 2 | 0.31% |
| Operátor bezpilotních prostředků | 2 | 0.31% |
| Rifleman (GP-25) | 2 | 0.31% |
| Team Leader | 2 | 0.31% |
| Specialista na výbušniny | 1 | 0.16% |
| Crew | 1 | 0.16% |
| Rifleman (Light) | 1 | 0.16% |
| Assist. Machinegunner | 1 | 0.16% |
| Section Commander (Day Patrol) | 1 | 0.16% |
| Разведчик | 1 | 0.16% |
| Medic | 1 | 0.16% |
| Corpsman | 1 | 0.16% |
| Breacher | 1 | 0.16% |
| AT specialista | 1 | 0.16% |
| Střelec (lehký AT) | 1 | 0.16% |
| AT Specialist | 1 | 0.16% |
| Rifleman, Automatic | 1 | 0.16% |
| Squad Leader | 1 | 0.16% |
| Warlord | 1 | 0.16% |
| Průzkumník - přesný střelec | 1 | 0.16% |
| Pilot helikoptéry | 1 | 0.16% |
| Гранатомётчик | 1 | 0.16% |
| Командир отделения | 1 | 0.16% |
| Recon Team Leader | 1 | 0.16% |
| Снайпер | 1 | 0.16% |
| Водитель | 1 | 0.16% |
| Střelec (Mk30) | 1 | 0.16% |
| Командир экипажа | 1 | 0.16% |
| Engineer | 1 | 0.16% |
| Specialista na miny | 1 | 0.16% |
| Sergeant | 1 | 0.16% |
| Recon Scout(M136) | 1 | 0.16% |
| Pilot | 1 | 0.16% |
| Helicopter crewmen | 1 | 0.16% |
| Marksman | 1 | 0.16% |
| Разведчик (РПГ-26) | 1 | 0.16% |
| Platoon R.T.O | 1 | 0.16% |
| Rifleman(FGM-148 Javelin) | 1 | 0.16% |
Přezdnívka hráče
| Hráč | Steam ID | Počet her | Posledně viděn | Poslední mise |
|---|---|---|---|---|
| [LC] Borzch | *************2464 | 6 | 15. 12. 2019 | Заблокированый порт 1.4 |
| [MPU] Borzch | *************2464 | 1 | 19. 1. 2020 | Broken Wings arm 1.1 |
| HMG] Borzch | *************2464 | 1 | 2. 4. 2022 | Iban Base 2.2 |
| [HMG] Borzch | *************2464 | 1 | 2. 4. 2022 | Leshiy 1.0 |
| [HMG]Borzсh | *************2464 | 10 | 15. 11. 2025 | Sahrani Conlfinct 1.2 |
| [HMG]Borzch Bežný účet Aktuální účet | *************2464 | 678 | 9. 5. 2026 | Pesadas on assault 2.4 |
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Frakce | Družstvo | Jednotka | Počet zabití | Počet teamkillů | Umřel | Uražená vzdálenost, km |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pesadas on assault 2.4 | 9. 5. 2026 21:41 | Sahrani | WEST | Alpha 3-5 | Velitel družstva | 0 | 0 | ano | 28.90 |
| Bear Trap 1.4 | 8. 5. 2026 23:55 | Takistan | EAST | Alpha 4-2 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 8.72 |
| Shooting Cans 1.1 | 8. 5. 2026 21:28 | Šumava | GUER | Alpha 2-6 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 5.77 |
| Пехота наступает 1.0 | 2. 5. 2026 23:30 | Altis | WEST | Alpha 1-6 | Raketometčík - specialista (AT) | 0 | 0 | ne | 7.57 |
| Lakeview 2: Electric Boogaloo 1.1 | 2. 5. 2026 21:26 | Rosche | WEST | Alpha 1-4 | Přesný střelec | 0 | 0 | ano | 10.64 |
| cherno_rising_88 1.1 | 1. 5. 2026 23:49 | Chernarus 2000 | WEST | Alpha 2-6 | Přesný střelec | 0 | 0 | ano | 5.85 |
| Heat Wave 1.1 | 1. 5. 2026 21:26 | Lythium | GUER | Alpha 1-1 | Старший стрелок | 1 | 0 | ano | 20.05 |
| Takistan Invasion 1.0 | 25. 4. 2026 23:12 | North Takistan | EAST | A1-2 | Управление взвода | Снайпер | 0 | 0 | ano | 2.99 |
| Better Late Than Never 1.0 | 25. 4. 2026 21:25 | Maksniemi | EAST | Alpha 1-3 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 7.88 |
| Оперение стрелы 1.1 | 24. 4. 2026 23:14 | Colombia | EAST | Alpha 2-6 | Velitel týmu | 1 | 0 | ano | 10.05 |
| Линия жизни 1.2 | 24. 4. 2026 21:36 | Beketov | GUER | Альфа 2-2 | Мотострелковое отделение на Урал-4320 + ДШКМ | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 13.19 |
| Budweiser 1.4 | 19. 4. 2026 0:04 | Šumava | WEST | Alpha 3-1 | Velitel družstva | 2 | 0 | ne | 23.55 |
| Incursion 3.3 | 18. 4. 2026 21:29 | Reshmaan Province | EAST | Alpha 2-2 | Střelec | 0 | 0 | ano | 17.02 |
| Зажигая спичку 1.0 | 18. 4. 2026 0:08 | Chernarus 2000 | WEST | Альфа 2-2 | WMIK GMG | Fire Team Leader | 0 | 0 | ne | 20.63 |
| Вилла Абу Хаджара 2.2 | 17. 4. 2026 21:38 | Lythium | EAST | A2-4 | Разведка | Старший разведчик | 0 | 0 | ano | 35.58 |
Hráč jako velitel strany
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Hráč | Hráčova frakce | Hráčův výsledek | Oponent | Oponentova frakce | Oponentův výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Operation Goatifi 1.0 | 30. 5. 2025 21:23 | Altis | [HMG]Borzch | GUER | Prohra | [BE]Nyam_Cat | EAST | Vítěztví |
| First Contact 1.1 | 13. 12. 2025 23:18 | Korsac | [HMG]Borzch | WEST | Prohra | [FOX]Stan_Marsh | EAST | Vítěztví |