Info hráče
| Parametr | Result |
|---|---|
| Počet her | 1079 |
| Počet zabití | 1366 |
| Počet zabití za hru | 1.2660 |
| Počet zabitých hráčů v technice | 138 |
| Počet teamkillů | 34 |
| Počet teamkillu za hru | 0.0315 |
| Počet smrtí | 803 |
| Přeživnost | 26% |
| Počet smrtí způsobený vlastními | 36 |
| Počet smrtí ve vozidle | 30 |
| Hodnocení | 0.4766 |
Zabití zbraní
| Zbraň vraha | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| RPG-7V2 | 231 | 2522 | 239 |
| AK-74M | 107 | 643 | 79 |
| M4A1 | 357 | 1721 | 44 |
| M3 MAAWS | 230 | 636 | 30 |
| AK-74MR (UUK) | 135 | 752 | 27 |
| AKS-74N | 199 | 636 | 26 |
| M4 (Carryhandle) | 147 | 458 | 26 |
| AKMS | 149 | 518 | 23 |
| AKS-74 | 153 | 525 | 22 |
| M16A4 (Carryhandle) | 177 | 1475 | 22 |
Zabití vozidlem
| Vozidlo | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| M41A4 TOW | 1897 | 2166 | 14 |
| 2B14-1 'Podnos' | 1581 | 2328 | 10 |
| M47 Dragon-2 | 483 | 597 | 10 |
| M252 | 2749 | 3545 | 5 |
| M1126 ICV MK19 CROWS (Desert) | 226 | 285 | 4 |
| LAV-25 | 877 | 2426 | 3 |
| M1083A1P2-B (O-GPK/M2) | 191 | 194 | 3 |
| T-72B (obr. 1984g.) | 1120 | 1385 | 3 |
| M1151 M2HB | 56 | 107 | 2 |
| M2HB (M3 AA) | 801 | 1477 | 2 |
Úmrtí na vozidlo
| Vozidlo | Počet smrtí |
|---|---|
| M1025A2 (M2) | 2 |
| BMD-1P | 1 |
| BMP-1P | 1 |
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 1 |
| BMP-3 (pozdní) | 1 |
| BMP-3 (Vesna-K) | 1 |
| BMP-3 (Vesna-K/A) | 1 |
| BTR-40 OPEN | 1 |
| BTR-60PB | 1 |
| BTR-70 | 1 |
Nejčastější oběti
| Oběť | Počet zabití |
|---|---|
| [L-13]Qvazar | 15 |
| [KSD]Novihak | 12 |
| [BE]Nyam_Cat | 11 |
| [BE]Opozdant | 11 |
| [GHOST]sup | 11 |
| [LG]Senpaii | 11 |
| [CTU] LEYDEN | 10 |
| [LG]Elaen | 10 |
| [LG]Tvorogok | 10 |
| [LG]Xopc | 10 |
Nejčastější vrahové
| Vrah | Počet smrtí |
|---|---|
| [LG]MaDnEss | 18 |
| [SSOT] Blade | 17 |
| [SSOT] Noob Saibot | 10 |
| [SSOT] Начальство | 10 |
| [JK]Sergio | 9 |
| [LG]Lotos | 9 |
| [LG]Senpaii | 9 |
| [SSOT] XoxoJI | 9 |
| [FOX]onoda | 8 |
| [GHOST]sup | 8 |
Nejvíce používané sloty
| Jednotka | Počet her | Frekvence obsazení |
|---|---|---|
| Raketometčík - specialista (AT) | 289 | 26.78% |
| Střelec (AT) | 251 | 23.26% |
| Kulometčík | 90 | 8.34% |
| Střelec | 85 | 7.88% |
| Granátometčík | 41 | 3.80% |
| Velitel týmu | 31 | 2.87% |
| Pomocník kulometčíka | 30 | 2.78% |
| Zdravotník | 22 | 2.04% |
| Přesný střelec | 21 | 1.95% |
| Nosič munice | 19 | 1.76% |
| Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 17 | 1.58% |
| Posádka | 16 | 1.48% |
| Гранатомётчик (РПГ-7В2) | 15 | 1.39% |
| Velitel družstva | 14 | 1.30% |
| AT specialista | 10 | 0.93% |
| Гранатомётчик | 6 | 0.56% |
| Ostrostřelec | 6 | 0.56% |
| Specialista na výbušniny | 6 | 0.56% |
| Rifleman | 5 | 0.46% |
| Důstojník | 5 | 0.46% |
| Ženista | 5 | 0.46% |
| Grenadier (RPG-7V2) | 5 | 0.46% |
| Průzkumník - zvěd (AT) | 4 | 0.37% |
| AT Specialist | 4 | 0.37% |
| Grenadier | 4 | 0.37% |
| FT Leader | 3 | 0.28% |
| Střelec (těžký AT) | 3 | 0.28% |
| Těžký kulometčík | 3 | 0.28% |
| Стрелок | 3 | 0.28% |
| Rifleman(M136) | 3 | 0.28% |
| Auto Rifleman (M249) | 3 | 0.28% |
| AT Specialist (MAAWS) | 3 | 0.28% |
| Průzkumník - zvěd | 3 | 0.28% |
| AT Specialist (Javelin) | 3 | 0.28% |
| Gunner SMAW | 2 | 0.19% |
| Rifleman (GP-25) | 2 | 0.19% |
| Пом. пулемётчика | 2 | 0.19% |
| Assist. Automatic Rifleman | 2 | 0.19% |
| LSW | 2 | 0.19% |
| Pomoc. střelce (Mk6) | 2 | 0.19% |
| Rifleman (Day Patrol) | 2 | 0.19% |
| Gunner MAAWS | 2 | 0.19% |
| Rifleman(FGM-148 Javelin) | 2 | 0.19% |
| Marksman | 2 | 0.19% |
| Старший стрелок | 2 | 0.19% |
| Letecký návodčí | 1 | 0.09% |
| Automatic Rifleman (M249) | 1 | 0.09% |
| Разведчик | 1 | 0.09% |
| Střelec (neozbrojený) | 1 | 0.09% |
| Crew loader | 1 | 0.09% |
| Recon Paramedic | 1 | 0.09% |
| Fireteam Leader | 1 | 0.09% |
| Průzkumník - velitel týmu | 1 | 0.09% |
| Střelec (Mk30) | 1 | 0.09% |
| Снайпер | 1 | 0.09% |
| Helicopter Pilot | 1 | 0.09% |
| Rifleman (AT) (PzF 3) | 1 | 0.09% |
| Střelec (lehká výstroj) | 1 | 0.09% |
| Machine Gunner, Ammo Bearer | 1 | 0.09% |
| Raketometčík - specialista (AA) | 1 | 0.09% |
| Střelec (lehký AT) | 1 | 0.09% |
| Гранатомётчик (РПГ-7) | 1 | 0.09% |
| Pilot helikoptéry | 1 | 0.09% |
| Санинструктор | 1 | 0.09% |
| Гранатомётчик (РПГ-26) | 1 | 0.09% |
| Střelec (Mk6) | 1 | 0.09% |
| Průzkumník - paramedik | 1 | 0.09% |
| Rifleman (M136) | 1 | 0.09% |
| Assist. Machinegunner | 1 | 0.09% |
| Team Leader | 1 | 0.09% |
| Recon Scout(M136) | 1 | 0.09% |
| Пом. гранатомётчика | 1 | 0.09% |
| Engineer | 1 | 0.09% |
| Mechanik | 1 | 0.09% |
Přezdnívka hráče
| Hráč | Steam ID | Počet her | Posledně viděn | Poslední mise |
|---|---|---|---|---|
| [OF] Ziki_CZ | *************4868 | 92 | 27. 10. 2018 | Неожиданный Поворот 1.0 |
| [FRWL] Ziki_CZ Bežný účet Aktuální účet | *************4868 | 1186 | 9. 5. 2026 | Pesadas on assault 2.4 |
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Frakce | Družstvo | Jednotka | Počet zabití | Počet teamkillů | Umřel | Uražená vzdálenost, km |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pesadas on assault 2.4 | 9. 5. 2026 21:41 | Sahrani | EAST | Alpha 1-3 | Raketometčík - specialista (AT) | 0 | 0 | ano | 4.05 |
| Bear Trap 1.4 | 8. 5. 2026 23:55 | Takistan | WEST | Alpha 3-2 | Pomocník kulometčíka | 0 | 0 | ano | 1.98 |
| Shooting Cans 1.1 | 8. 5. 2026 21:28 | Šumava | EAST | Alpha 1-2 | Raketometčík - specialista (AT) | 3 | 0 | ano | 17.89 |
| Пехота наступает 1.0 | 2. 5. 2026 23:30 | Altis | EAST | Alpha 1-4 | Střelec (AT) | 0 | 0 | ano | 4.02 |
| Lakeview 2: Electric Boogaloo 1.1 | 2. 5. 2026 21:26 | Rosche | EAST | Alpha 1-4 | Raketometčík - specialista (AT) | 0 | 0 | ano | 9.17 |
| cherno_rising_88 1.1 | 1. 5. 2026 23:49 | Chernarus 2000 | EAST | Alpha 1-3 | Střelec (AT) | 3 | 0 | ne | 16.22 |
| Heat Wave 1.1 | 1. 5. 2026 21:26 | Lythium | WEST | Alpha 1-3 | Gunner MAAWS | 0 | 0 | ano | 14.91 |
| Takistan Invasion 1.0 | 25. 4. 2026 23:12 | North Takistan | WEST | A2-4 | LAR squad | Recon Scout(M136) | 5 | 0 | ano | 15.02 |
| Better Late Than Never 1.0 | 25. 4. 2026 21:25 | Maksniemi | WEST | Альфа 2-6 | Střelec | 4 | 0 | ano | 1.80 |
| Budweiser 1.4 | 19. 4. 2026 0:04 | Šumava | EAST | Alpha 1-4 | Pomocník kulometčíka | 0 | 0 | ano | 5.80 |
| Incursion 3.3 | 18. 4. 2026 21:29 | Reshmaan Province | WEST | Alpha 2-3 | Průzkumník - zvěd (AT) | 0 | 0 | ano | 34.60 |
| Зажигая спичку 1.0 | 18. 4. 2026 0:08 | Chernarus 2000 | EAST | Альфа 2-5 | Спецназ ГРУ | Разведчик | 2 | 0 | ano | 8.07 |
| Вилла Абу Хаджара 2.2 | 17. 4. 2026 21:38 | Lythium | WEST | A1-2 | Mech. squad | Assist. Automatic Rifleman | 0 | 0 | ano | 24.37 |