Info hráče
Parametr Result
Počet her 921
Počet zabití 276
Počet zabití za hru 0.2997
Počet zabitých hráčů v technice 9
Počet teamkillů 22
Počet teamkillu za hru 0.0239
Počet smrtí 630
Přeživnost 32%
Počet smrtí způsobený vlastními 34
Počet smrtí ve vozidle 38
Hodnocení -0.4133
Zabití zbraní
Zbraň vraha Průměrná vzdálenost, m Maximální vzdálenost, m Počet zabití
PKM 88 404 25
PKP 66 276 20
AK-74M 89 232 18
AK-74MR (UUK) 37 101 12
M249 PIP (Short/Savit) 208 819 11
Izhmash RPK 73 167 9
Izhmash RPK-74N 129 416 8
M240B 287 513 8
M16A2 65 166 7
Mk 48 Mod 1 115 307 7
Zabití vozidlem
Vozidlo Průměrná vzdálenost, m Maximální vzdálenost, m Počet zabití
Hilux (ZU23) 164 245 3
BRDM-2 (9P148) 64 67 2
M1078A1P2-B (O-GPK/M2) 716 866 2
LKW 7t mil gl KAT I Transport (Woodland) 6 6 1
Úmrtí na vozidlo
Vozidlo Počet smrtí
BTR-70 3
UAZ-3151 (SPG-9M) 2
BMD-1P 1
BMP-1K 1
BMP-2 (obr. 1986g.) 1
BMP-3 (pozdní) 1
BRDM-2 (9P148) 1
BTR-40 DSHKM 1
BTR-40 OPEN 1
BTR-80 1
Nejčastější oběti
Nejčastější vrahové
Nejvíce používané sloty
Jednotka Počet her Frekvence obsazení
Kulometčík 359 38.98%
Zdravotník 256 27.80%
Střelec 62 6.73%
Nosič munice 23 2.50%
Velitel týmu 21 2.28%
Pomocník kulometčíka 19 2.06%
Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) 17 1.85%
Posádka 15 1.63%
Granátometčík 13 1.41%
Medic 12 1.30%
Machine Gunner 10 1.09%
Průzkumník - paramedik 9 0.98%
Těžký kulometčík 8 0.87%
Velitel družstva 7 0.76%
Rifleman 6 0.65%
Automatic Rifleman (M249) 6 0.65%
Стрелок-санитар 6 0.65%
Ženista 5 0.54%
Пулемётчик(ПКП) 5 0.54%
Přesný střelec 4 0.43%
Auto Rifleman (M249) 4 0.43%
Assist. Machinegunner 4 0.43%
Пулемётчик(ПКM) 4 0.43%
Průzkumník - zvěd 4 0.43%
Assist. Automatic Rifleman 3 0.33%
Grenadier 3 0.33%
Mechanik 2 0.22%
Пулемётчик(РПК-74) 2 0.22%
Posádka helikoptéry 2 0.22%
Raketometčík - specialista (AT) 2 0.22%
Specialista na výbušniny 2 0.22%
Team Leader 2 0.22%
Automatic Rifleman (PKP) 2 0.22%
Crew driver 1 0.11%
Pomoc. střelce (Mk30/granátomet) 1 0.11%
Pomocník těžkého AT 1 0.11%
Odstřelovač 1 0.11%
Střelec (AT) 1 0.11%
Marksman 1 0.11%
Rifleman (Day Patrol) 1 0.11%
Střelec (Mk30) 1 0.11%
Crewman 1 0.11%
Combat Medic 1 0.11%
Разведчик-пулемётчик 1 0.11%
Гранатомётчик (РПГ-7В2) 1 0.11%
Engineer (Day Patrol) 1 0.11%
Machine Gunner Assistant 1 0.11%
Corpsman 1 0.11%
Pomoc. střelce (Mk6) 1 0.11%
Recon Marksman 1 0.11%
Пом. гранатомётчика 1 0.11%
Crew loader 1 0.11%
Пулемётчик(РПК) 1 0.11%
Sniper 1 0.11%
Механик-водитель 1 0.11%
Přezdnívka hráče
Hráč Steam ID Počet her Posledně viděn Poslední mise
-[SF]- Mister Strah (2) *************4229 7 14. 11. 2025 Lighthouse Keeper 1.2
-[SF]- Mister Strah Bežný účet Aktuální účet *************4229 963 9. 5. 2026 Pesadas on assault 2.4
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
Mise Datum a čas začátku mise Ostrov Frakce Družstvo Jednotka Počet zabití Počet teamkillů Umřel Uražená vzdálenost, km
Pesadas on assault 2.4 9. 5. 2026 21:41 Sahrani EAST Alpha 1-6 Zdravotník 0 0 ano 6.11
Shooting Cans 1.1 8. 5. 2026 21:28 Šumava EAST Альфа 2-6 Nosič munice 1 0 ne 19.22