Info hráče
| Parametr | Result |
|---|---|
| Počet her | 830 |
| Počet zabití | 359 |
| Počet zabití za hru | 0.4325 |
| Počet zabitých hráčů v technice | 20 |
| Počet teamkillů | 23 |
| Počet teamkillu za hru | 0.0277 |
| Počet smrtí | 630 |
| Přeživnost | 24% |
| Počet smrtí způsobený vlastními | 29 |
| Počet smrtí ve vozidle | 85 |
| Hodnocení | -0.3643 |
Zabití zbraní
| Zbraň vraha | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| AK-74M (GP-25) | 59 | 283 | 14 |
| AK-74MR (UUK) | 67 | 315 | 11 |
| M16A2 | 45 | 159 | 11 |
| AKM | 29 | 77 | 10 |
| AK-74M | 52 | 164 | 9 |
| RPG-7V2 | 106 | 384 | 9 |
| AK-74N (GP-25) | 105 | 230 | 8 |
| M16A2 M203 | 143 | 613 | 8 |
| M4A1 | 417 | 1381 | 8 |
| PKP | 103 | 346 | 7 |
Zabití vozidlem
| Vozidlo | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| BTR-80 | 782 | 1316 | 7 |
| M1126 (Mk19) | 742 | 3129 | 6 |
| BTR-60PB | 147 | 509 | 5 |
| M2A2ODS | 700 | 1570 | 5 |
| M1277 (CROWS/M2) | 1058 | 1979 | 4 |
| BRDM-2 | 483 | 609 | 3 |
| M1126 (M2) | 264 | 424 | 3 |
| M113A3 (M2) | 148 | 436 | 3 |
| M113A3 (Mk19/Early) | 734 | 1048 | 3 |
| M163A1 VADS | 304 | 730 | 3 |
Úmrtí na vozidlo
| Vozidlo | Počet smrtí |
|---|---|
| BTR-80 | 8 |
| M113A3 (M2) | 4 |
| BMD-2 | 3 |
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 3 |
| BTR-70 | 3 |
| BTR-80A | 3 |
| M1126 (M2) | 3 |
| BMP-2 (obr. 1980g.) | 2 |
| BMP-3 (brzký) | 2 |
| BRDM-2 | 2 |
Nejčastější oběti
| Oběť | Počet zabití |
|---|---|
| [FRWL] Erron | 6 |
| [MOR] Aja | 6 |
| 0-8-0| Quesday | 5 |
| [CTU] LEYDEN | 5 |
| [FOX]lom3uk | 5 |
| [FRWL] hunt | 5 |
| [XOF]Ales | 5 |
| [DT]Greid | 4 |
| [FRWL] Kassad | 4 |
| [HMG]Borzch | 4 |
Nejčastější vrahové
| Vrah | Počet smrtí |
|---|---|
| [SSOT] Blade | 16 |
| [FRWL] Erron | 11 |
| [SSOT] Начальство | 11 |
| [BE]Metis | 10 |
| [FRWL] Ivancho | 10 |
| [FRWL] MADBUG | 10 |
| 0-8-0| Owlet | 9 |
| [FRWL] Ziki_CZ | 9 |
| [MOR] Aja | 9 |
| [MOR] Beast | 8 |
Nejvíce používané sloty
| Jednotka | Počet her | Frekvence obsazení |
|---|---|---|
| Zdravotník | 143 | 17.23% |
| Velitel týmu | 136 | 16.39% |
| Kulometčík | 77 | 9.28% |
| Posádka | 69 | 8.31% |
| Střelec | 62 | 7.47% |
| Přesný střelec | 50 | 6.02% |
| Velitel družstva | 48 | 5.78% |
| Granátometčík | 28 | 3.37% |
| Pomocník kulometčíka | 15 | 1.81% |
| Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 15 | 1.81% |
| Raketometčík - specialista (AT) | 14 | 1.69% |
| Nosič munice | 12 | 1.45% |
| Střelec (AT) | 9 | 1.08% |
| Důstojník | 9 | 1.08% |
| Ženista | 8 | 0.96% |
| Automatic Rifleman (M249) | 6 | 0.72% |
| Ostrostřelec | 6 | 0.72% |
| Posádka helikoptéry | 6 | 0.72% |
| Механик-водитель | 6 | 0.72% |
| Průzkumník - zvěd | 5 | 0.60% |
| Medic | 5 | 0.60% |
| Crew | 4 | 0.48% |
| FT Leader | 4 | 0.48% |
| Старший стрелок | 4 | 0.48% |
| Pilot | 3 | 0.36% |
| Operátor bezpilotních prostředků | 3 | 0.36% |
| Pozorovatel | 3 | 0.36% |
| Combat Medic | 3 | 0.36% |
| Machine Gunner Assistant | 3 | 0.36% |
| Pilot helikoptéry | 3 | 0.36% |
| Стрелок-санитар | 2 | 0.24% |
| Helicopter crewmen | 2 | 0.24% |
| Střelec (lehká výstroj) | 2 | 0.24% |
| Průzkumník - paramedik | 2 | 0.24% |
| Střelec (Mk30) | 2 | 0.24% |
| Пом. пулемётчика | 2 | 0.24% |
| Пулемётчик(ПКП) | 2 | 0.24% |
| Marksman | 2 | 0.24% |
| Mechanik | 2 | 0.24% |
| Specialista na výbušniny | 2 | 0.24% |
| Driver | 2 | 0.24% |
| Pomocník těžkého AT | 2 | 0.24% |
| Těžký kulometčík | 2 | 0.24% |
| Novinář | 1 | 0.12% |
| Grenadier | 1 | 0.12% |
| Insurgent (AKM) | 1 | 0.12% |
| Helicopter pilot | 1 | 0.12% |
| Průzkumník - přesný střelec | 1 | 0.12% |
| Střelec (granátomet) | 1 | 0.12% |
| Пулемётчик(ПКM) | 1 | 0.12% |
| Operator | 1 | 0.12% |
| Raketometčík - specialista (AA) | 1 | 0.12% |
| Crew loader | 1 | 0.12% |
| DesignatedMarksman | 1 | 0.12% |
| Rifleman (RPG-26) | 1 | 0.12% |
| Crewman | 1 | 0.12% |
| Assist. Automatic Rifleman | 1 | 0.12% |
| Пом. гранатомётчика | 1 | 0.12% |
| Rifleman (Day Patrol) | 1 | 0.12% |
| Grenadier (RPG-7V2) | 1 | 0.12% |
| Letecký návodčí | 1 | 0.12% |
| Machine Gunner | 1 | 0.12% |
| Гранатомётчик (РПГ-7В2) | 1 | 0.12% |
| Střelec (neozbrojený) | 1 | 0.12% |
| Стрелок | 1 | 0.12% |
| Снайпер | 1 | 0.12% |
| Průzkumník | 1 | 0.12% |
| AT specialista | 1 | 0.12% |
| Assist. Gunner SMAW | 1 | 0.12% |
| Auto Rifleman (M249) | 1 | 0.12% |
| AT Specialist (Javelin) | 1 | 0.12% |
| Platoon R.T.O | 1 | 0.12% |
| Rifleman (GP-25) | 1 | 0.12% |
| Старший разведчик | 1 | 0.12% |
| Machine Gunner (MG3) | 1 | 0.12% |
| Průzkumník - demoliční specialista | 1 | 0.12% |
| Recon Marksman | 1 | 0.12% |
| Командир экипажа | 1 | 0.12% |
| Rifleman | 1 | 0.12% |
| Machine Gunner (MG5) | 1 | 0.12% |
| Grenadier Assistant | 1 | 0.12% |
| Санинструктор | 1 | 0.12% |
| Squad Leader | 1 | 0.12% |
| Scout (Team Leader) | 1 | 0.12% |
| Officer | 1 | 0.12% |
| Fire Team Leader | 1 | 0.12% |
| Automatic Rifleman (M249 ACOG) | 1 | 0.12% |
| Командир отделения | 1 | 0.12% |
Přezdnívka hráče
| Hráč | Steam ID | Počet her | Posledně viděn | Poslední mise |
|---|---|---|---|---|
| b0gdan | *************2073 | 45 | 9. 10. 2020 | Урок войны 1.0 |
| [L-13] b0gdan (k) | *************2073 | 145 | 29. 5. 2021 | From USA with gun 1.1 |
| [L-13]b0gdan (2) | *************2073 | 2 | 1. 11. 2025 | Зелёные дьяволы 1.3 |
| [L-13]b0gdan Bežný účet Aktuální účet | *************2073 | 803 | 10. 5. 2026 | Beyond Hope 1.2 |
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Frakce | Družstvo | Jednotka | Počet zabití | Počet teamkillů | Umřel | Uražená vzdálenost, km |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faint 1.3 | 10. 5. 2026 0:13 | Valtatie 7 | EAST | Alpha 2-1 | Kulometčík | 1 | 0 | ano | 3.27 |
| Pesadas on assault 2.4 | 9. 5. 2026 21:41 | Sahrani | EAST | Alpha 1-6 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 7.46 |
| Пехота наступает 1.0 | 2. 5. 2026 23:30 | Altis | EAST | Alpha 2-1 | Zdravotník | 0 | 0 | ne | 5.57 |
| Lakeview 2: Electric Boogaloo 1.1 | 2. 5. 2026 21:26 | Rosche | EAST | Alpha 2-2 | Velitel týmu | 1 | 0 | ano | 14.79 |
| cherno_rising_88 1.1 | 1. 5. 2026 23:49 | Chernarus 2000 | EAST | Alpha 2-2 | Kulometčík | 0 | 0 | ne | 7.54 |
| Heat Wave 1.1 | 1. 5. 2026 21:26 | Lythium | WEST | Alpha 2-2 | Automatic Rifleman (M249) | 1 | 0 | ano | 15.49 |
| Takistan Invasion 1.0 | 25. 4. 2026 23:12 | North Takistan | WEST | A3-1 | Machinegun squad | Squad Leader | 0 | 0 | ano | 10.77 |
| Better Late Than Never 1.0 | 25. 4. 2026 21:25 | Maksniemi | WEST | Альфа 2-1 | Střelec | 1 | 0 | ano | 1.76 |
| Оперение стрелы 1.1 | 24. 4. 2026 23:14 | Colombia | WEST | Alpha 1-4 | Operator | 3 | 0 | ano | 6.73 |
| Линия жизни 1.2 | 24. 4. 2026 21:36 | Beketov | EAST | Альфа 1-1 | Sectia Stat Major al FM ale RM | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 4.72 |
| Budweiser 1.4 | 19. 4. 2026 0:04 | Šumava | EAST | Alpha 3-1 | Zdravotník | 0 | 0 | ano | 10.12 |
| Incursion 3.3 | 18. 4. 2026 21:29 | Reshmaan Province | WEST | Alpha 1-3 | Kulometčík | 0 | 0 | ano | 7.57 |
| Зажигая спичку 1.0 | 18. 4. 2026 0:08 | Chernarus 2000 | EAST | Альфа 1-6 | БТР-80 | Machine Gunner | 1 | 0 | ano | 4.39 |
| Вилла Абу Хаджара 2.2 | 17. 4. 2026 21:38 | Lythium | WEST | A1-3 | Mech. squad | Automatic Rifleman (M249) | 0 | 0 | ano | 20.29 |
Hráč jako velitel strany
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Hráč | Hráčova frakce | Hráčův výsledek | Oponent | Oponentova frakce | Oponentův výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Last Step 1.9 | 30. 12. 2022 21:20 | Fallujah | [L-13]b0gdan | GUER | Vítěztví | [MOR] Tklama | WEST | Prohra |