Info hráče
| Parametr | Result |
|---|---|
| Počet her | 592 |
| Počet zabití | 348 |
| Počet zabití za hru | 0.5878 |
| Počet zabitých hráčů v technice | 19 |
| Počet teamkillů | 31 |
| Počet teamkillu za hru | 0.0524 |
| Počet smrtí | 468 |
| Přeživnost | 21% |
| Počet smrtí způsobený vlastními | 24 |
| Počet smrtí ve vozidle | 75 |
| Hodnocení | -0.2704 |
Zabití zbraní
| Zbraň vraha | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| PKP | 116 | 443 | 13 |
| AKS-74N | 110 | 412 | 11 |
| AK-74M | 167 | 512 | 10 |
| L1A1 (Wood) | 55 | 110 | 10 |
| AK-74N | 69 | 214 | 8 |
| RPG-7V2 | 246 | 673 | 8 |
| M14 | 285 | 476 | 7 |
| TBD_M202 | 130 | 139 | 6 |
| AK-74MR (UUK) | 211 | 629 | 6 |
| AK-74N (GP-25) | 129 | 341 | 6 |
Zabití vozidlem
| Vozidlo | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 619 | 1124 | 16 |
| BTR-80A | 990 | 1717 | 11 |
| BMP-3 (Vesna-K) | 1135 | 2081 | 9 |
| GAZ-66 (ZU-23-2) | 966 | 1578 | 8 |
| M2A3 | 1223 | 2804 | 7 |
| BMD-4 | 757 | 1113 | 6 |
| BMD-2K | 113 | 205 | 5 |
| BMP-2 (obr. 1980g.) | 1116 | 1905 | 5 |
| GTK Boxer (Woodland, HMG) | 367 | 662 | 5 |
| LAV-25 A2 | 247 | 393 | 4 |
Úmrtí na vozidlo
| Vozidlo | Počet smrtí |
|---|---|
| BTR-80A | 9 |
| T-55A | 4 |
| BTR-80 | 3 |
| Marder 1A5 (Woodland) | 3 |
| BMD-2 | 2 |
| BMD-4 | 2 |
| BMP-2 (obr. 1980g.) | 2 |
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 2 |
| BRDM-2 | 2 |
| LAV-25 A2 | 2 |
Nejčastější oběti
| Oběť | Počet zabití |
|---|---|
| [LG]MaDnEss | 6 |
| [KND]GazOn | 5 |
| [LG]Xopc | 5 |
| [SPQR] Сельдь | 5 |
| [5th] Volchok- | 4 |
| [DT]Hugo | 4 |
| [FRWL] Ivancho | 4 |
| [FRWL] Ziki_CZ | 4 |
| [LG]DarkSide | 4 |
| [LG]Senpaii | 4 |
Nejčastější vrahové
| Vrah | Počet smrtí |
|---|---|
| [LG]Lotos | 11 |
| [LG]MaDnEss | 11 |
| [FRWL] Ivancho | 10 |
| [SSOT] Начальство | 9 |
| [LG]Senpaii | 8 |
| [CU]Greka | 7 |
| [DT]Greid | 7 |
| [LG]Arcued | 7 |
| [XOF]Ales | 7 |
| [BE] Tklama | 6 |
Nejvíce používané sloty
| Jednotka | Počet her | Frekvence obsazení |
|---|---|---|
| Velitel týmu | 94 | 15.88% |
| Posádka | 78 | 13.18% |
| Velitel družstva | 69 | 11.66% |
| Přesný střelec | 65 | 10.98% |
| Kulometčík | 49 | 8.28% |
| Střelec | 42 | 7.09% |
| Zdravotník | 28 | 4.73% |
| Granátometčík | 25 | 4.22% |
| Nosič munice | 13 | 2.20% |
| Střelec (AT) | 11 | 1.86% |
| Pomocník kulometčíka | 10 | 1.69% |
| Raketometčík - specialista (AT) | 10 | 1.69% |
| Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 8 | 1.35% |
| Důstojník | 8 | 1.35% |
| Ostrostřelec | 6 | 1.01% |
| Rifleman (GP-25) | 4 | 0.68% |
| Medic | 3 | 0.51% |
| Стрелок | 3 | 0.51% |
| Rifleman | 3 | 0.51% |
| Marksman | 3 | 0.51% |
| Наводчик-оператор | 3 | 0.51% |
| Operátor bezpilotních prostředků | 3 | 0.51% |
| Průzkumník - přesný střelec | 3 | 0.51% |
| Squad Leader | 3 | 0.51% |
| AT Specialist (MAAWS) | 2 | 0.34% |
| Механик-водитель | 2 | 0.34% |
| Střelec (lehká výstroj) | 2 | 0.34% |
| Officer | 2 | 0.34% |
| Crew gunner | 2 | 0.34% |
| Team Leader | 2 | 0.34% |
| FT Leader | 2 | 0.34% |
| Průzkumník - zvěd | 2 | 0.34% |
| Разведчик-снайпер (СВДС) | 1 | 0.17% |
| Machine Gunner (MG3) | 1 | 0.17% |
| Automatic Rifleman (M249 ACOG) | 1 | 0.17% |
| Grenadier Assistant | 1 | 0.17% |
| Командир экипажа | 1 | 0.17% |
| Crew | 1 | 0.17% |
| Гранатомётчик (РПГ-7В2) | 1 | 0.17% |
| Auto Rifleman (M249) | 1 | 0.17% |
| Střelec (Mk6) | 1 | 0.17% |
| Пулемётчик(ПКM) | 1 | 0.17% |
| Пулемётчик(ПКП) | 1 | 0.17% |
| Crew (Armored) | 1 | 0.17% |
| Crew driver | 1 | 0.17% |
| Machine Gunner | 1 | 0.17% |
| AT specialista | 1 | 0.17% |
| Снайпер | 1 | 0.17% |
| Corpsman | 1 | 0.17% |
| Marksman (M14) | 1 | 0.17% |
| Průzkumník - paramedik | 1 | 0.17% |
| Разведчик | 1 | 0.17% |
| Fire Team Leader | 1 | 0.17% |
| Střelec (těžký AT) | 1 | 0.17% |
| Section Commander (Day Patrol) | 1 | 0.17% |
| Пулемётчик(РПК-74) | 1 | 0.17% |
| Командир отделения | 1 | 0.17% |
| Střelec (granátomet) | 1 | 0.17% |
| Officer (Armored) | 1 | 0.17% |
| Engineer commander | 1 | 0.17% |
| Pilot helikoptéry | 1 | 0.17% |
| Санинструктор | 1 | 0.17% |
| Machine Gunner Assistant | 1 | 0.17% |
| Těžký kulometčík | 1 | 0.17% |
Přezdnívka hráče
| Hráč | Steam ID | Počet her | Posledně viděn | Poslední mise |
|---|---|---|---|---|
| [A] Garik (2) | *************8840 | 3 | 31. 10. 2025 | Royal Strike 4.2 |
| [A] Garikk Bežný účet | *************8840 | 4 | 7. 11. 2025 | Anizay Invasion 1.1 |
| [A] Garik Aktuální účet | *************8840 | 640 | 10. 5. 2026 | Beyond Hope 1.2 |
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Frakce | Družstvo | Jednotka | Počet zabití | Počet teamkillů | Umřel | Uražená vzdálenost, km |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faint 1.3 | 10. 5. 2026 0:13 | Valtatie 7 | EAST | Alpha 2-4 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 1.95 |
| Pesadas on assault 2.4 | 9. 5. 2026 21:41 | Sahrani | EAST | Alpha 2-6 | Velitel týmu | 1 | 0 | ano | 19.02 |
| Shooting Cans 1.1 | 8. 5. 2026 21:28 | Šumava | EAST | Альфа 3-2 | Průzkumník - paramedik | 0 | 0 | ano | 18.58 |
| Пехота наступает 1.0 | 2. 5. 2026 23:30 | Altis | EAST | Alpha 1-6 | Kulometčík | 0 | 0 | ano | 4.57 |
| Lakeview 2: Electric Boogaloo 1.1 | 2. 5. 2026 21:26 | Rosche | EAST | Alpha 2-1 | Velitel týmu | 2 | 0 | ano | 3.62 |
| cherno_rising_88 1.1 | 1. 5. 2026 23:49 | Chernarus 2000 | EAST | Alpha 2-1 | Velitel družstva | 1 | 0 | ano | 15.38 |
| Heat Wave 1.1 | 1. 5. 2026 21:26 | Lythium | WEST | Alpha 1-6 | Medic | 0 | 0 | ano | 13.89 |
| Takistan Invasion 1.0 | 25. 4. 2026 23:12 | North Takistan | WEST | A3-2 | Assault squad | Squad Leader | 0 | 0 | ano | 9.66 |
| Better Late Than Never 1.0 | 25. 4. 2026 21:25 | Maksniemi | WEST | Альфа 2-6 | Střelec | 1 | 0 | ano | 8.49 |
| Линия жизни 1.2 | 24. 4. 2026 21:36 | Beketov | EAST | Альфа 2-6 | Sectia OPON pe BTR-80 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 5.97 |
| Budweiser 1.4 | 19. 4. 2026 0:04 | Šumava | EAST | Alpha 2-6 | Zdravotník | 0 | 0 | ano | 16.68 |
| Incursion 3.3 | 18. 4. 2026 21:29 | Reshmaan Province | WEST | Alpha 3-1 | Posádka | 0 | 0 | ne | 55.72 |
| Вилла Абу Хаджара 2.2 | 17. 4. 2026 21:38 | Lythium | WEST | A2-6 | Enginneer squad | Engineer commander | 0 | 0 | ano | 1.04 |