Info hráče
| Parametr | Result |
|---|---|
| Počet her | 669 |
| Počet zabití | 362 |
| Počet zabití za hru | 0.5411 |
| Počet zabitých hráčů v technice | 17 |
| Počet teamkillů | 20 |
| Počet teamkillu za hru | 0.0299 |
| Počet smrtí | 505 |
| Přeživnost | 25% |
| Počet smrtí způsobený vlastními | 33 |
| Počet smrtí ve vozidle | 37 |
| Hodnocení | -0.2524 |
Zabití zbraní
| Zbraň vraha | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| AK-74M | 49 | 198 | 40 |
| M4A1 | 94 | 263 | 19 |
| AKS-74 | 83 | 368 | 16 |
| M16A2 | 71 | 302 | 16 |
| AK-74MR (UUK) | 62 | 241 | 12 |
| HK G36V | 117 | 458 | 12 |
| RPG-7V2 | 187 | 357 | 10 |
| AKM | 40 | 210 | 9 |
| AK-74N | 77 | 228 | 8 |
| M249 | 75 | 327 | 8 |
Zabití vozidlem
| Vozidlo | Průměrná vzdálenost, m | Maximální vzdálenost, m | Počet zabití |
|---|---|---|---|
| GAZ-66 (ZU-23-2) | 1754 | 1759 | 2 |
| 2B14-1 'Podnos' | 1382 | 1382 | 1 |
| BTR-80 | 21 | 21 | 1 |
| DŠKM | 897 | 897 | 1 |
| Hilux (Artillery) | 4 | 4 | 1 |
| M224 | 2880 | 2880 | 1 |
| UH-1H | 25 | 25 | 1 |
| ZSU-23-4V | 835 | 835 | 1 |
Úmrtí na vozidlo
| Vozidlo | Počet smrtí |
|---|---|
| BMP-2 (obr. 1986g.) | 3 |
| BTR-60PB | 2 |
| BTR-80 | 2 |
| M1151A1 (CROWS/M2) | 2 |
| tbd_mtlb_pkt | 1 |
| BMP-1 | 1 |
| BTR-70 | 1 |
| BTR-80A | 1 |
| GAZ-233014 (Camo) | 1 |
| GAZ-233114 | 1 |
Nejčastější oběti
| Oběť | Počet zabití |
|---|---|
| [SSOT] grk | 7 |
| [BE]Nyam_Cat | 6 |
| [SSOT] Lankerino | 6 |
| [BE]Opozdant | 5 |
| -[SF]- Mister Strah | 4 |
| Sector594 | 4 |
| [A] Xardas | 4 |
| [DT]Ghost159th | 4 |
| [DT]Greid | 4 |
| [HMG]Borzch | 4 |
Nejčastější vrahové
| Vrah | Počet smrtí |
|---|---|
| [FRWL] Erron | 13 |
| [LG]MaDnEss | 10 |
| [LG]Lotos | 8 |
| [SSOT] Начальство | 8 |
| [BE] Tklama | 7 |
| Atom | 6 |
| [FRWL] Ivancho | 6 |
| [MOR] ilbinek | 6 |
| [SSOT] Blade | 6 |
| [WFA]Valour | 6 |
Nejvíce používané sloty
| Jednotka | Počet her | Frekvence obsazení |
|---|---|---|
| Zdravotník | 137 | 20.48% |
| Kulometčík | 78 | 11.66% |
| Velitel týmu | 69 | 10.31% |
| Střelec | 66 | 9.87% |
| Velitel družstva | 46 | 6.88% |
| Raketometčík - specialista (AT) | 34 | 5.08% |
| Přesný střelec | 34 | 5.08% |
| Granátometčík | 27 | 4.04% |
| Střelec (AT) | 23 | 3.44% |
| Posádka | 19 | 2.84% |
| Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 15 | 2.24% |
| Nosič munice | 10 | 1.49% |
| Pomocník kulometčíka | 9 | 1.35% |
| Průzkumník - paramedik | 8 | 1.20% |
| Medic | 7 | 1.05% |
| Ostrostřelec | 5 | 0.75% |
| Důstojník | 5 | 0.75% |
| Grenadier | 4 | 0.60% |
| Ženista | 4 | 0.60% |
| Стрелок | 4 | 0.60% |
| Marksman | 4 | 0.60% |
| FT Leader | 3 | 0.45% |
| Automatic Rifleman (M249) | 3 | 0.45% |
| Гранатомётчик (РПГ-7В2) | 3 | 0.45% |
| Стрелок-санитар | 3 | 0.45% |
| Rifleman | 3 | 0.45% |
| Engineer | 2 | 0.30% |
| Průzkumník - zvěd (AT) | 2 | 0.30% |
| Průzkumník - velitel týmu | 2 | 0.30% |
| Průzkumník - zvěd | 2 | 0.30% |
| Corpsman | 2 | 0.30% |
| Specialista na výbušniny | 2 | 0.30% |
| Team Leader | 2 | 0.30% |
| Squad Leader | 2 | 0.30% |
| Пом. пулемётчика | 2 | 0.30% |
| Střelec (lehký AT) | 1 | 0.15% |
| Machine Gunner Assistant | 1 | 0.15% |
| Разведчик-санитар | 1 | 0.15% |
| Pomoc. střelce (Mk30/granátomet) | 1 | 0.15% |
| Разведчик | 1 | 0.15% |
| Recon Paramedic | 1 | 0.15% |
| Operator | 1 | 0.15% |
| Střelec (Mk6) | 1 | 0.15% |
| Старший стрелок | 1 | 0.15% |
| Фельдшер | 1 | 0.15% |
| Combat Medic | 1 | 0.15% |
| Командир взвода | 1 | 0.15% |
| Assist. Automatic Rifleman | 1 | 0.15% |
| Officer | 1 | 0.15% |
| Пом. гранатомётчика | 1 | 0.15% |
| Mechanik | 1 | 0.15% |
| Sergeant | 1 | 0.15% |
| Průzkumník - přesný střelec | 1 | 0.15% |
| Снайпер | 1 | 0.15% |
| Auto Rifleman (M27) | 1 | 0.15% |
| Cапёр | 1 | 0.15% |
| Junior Sergeant | 1 | 0.15% |
| Rifleman(FGM-148 Javelin) | 1 | 0.15% |
| Наводчик-оператор | 1 | 0.15% |
| Grenadier (RPG-7V2) | 1 | 0.15% |
| Posádka helikoptéry | 1 | 0.15% |
| Начальник медицинского пункта | 1 | 0.15% |
| Sharpshooter | 1 | 0.15% |
Přezdnívka hráče
| Hráč | Steam ID | Počet her | Posledně viděn | Poslední mise |
|---|---|---|---|---|
| [JW]BAN | *************6601 | 539 | 13. 7. 2024 | Rasman inf 1.7 |
| [JW] BAN | *************6601 | 146 | 14. 3. 2026 | Оперение стрелы 1.0 |
| 0-8-0| BAN Bežný účet Aktuální účet | *************6601 | 36 | 10. 5. 2026 | Beyond Hope 1.2 |
Hráčovi týmy
Player's results
Previous Games
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Frakce | Družstvo | Jednotka | Počet zabití | Počet teamkillů | Umřel | Uražená vzdálenost, km |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Faint 1.3 | 10. 5. 2026 0:13 | Valtatie 7 | WEST | Alpha 2-4 | Kulometčík | 2 | 0 | ano | 2.34 |
| Pesadas on assault 2.4 | 9. 5. 2026 21:41 | Sahrani | WEST | Alpha 1-6 | Granátometčík | 2 | 0 | ano | 22.67 |
| Bear Trap 1.4 | 8. 5. 2026 23:55 | Takistan | EAST | Alpha 3-1 | Zdravotník | 0 | 0 | ano | 17.44 |
| Shooting Cans 1.1 | 8. 5. 2026 21:28 | Šumava | GUER | Alpha 1-4 | Raketometčík - specialista (AT) | 2 | 0 | ne | 12.69 |
| Пехота наступает 1.0 | 2. 5. 2026 23:30 | Altis | WEST | Alpha 2-3 | Pomoc. střelce (Mk30/granátomet) | 0 | 0 | ne | 7.47 |
| Lakeview 2: Electric Boogaloo 1.1 | 2. 5. 2026 21:26 | Rosche | WEST | Alpha 1-3 | Přesný střelec | 1 | 0 | ano | 18.34 |
| cherno_rising_88 1.1 | 1. 5. 2026 23:49 | Chernarus 2000 | WEST | Alpha 2-1 | Zdravotník | 0 | 0 | ano | 5.33 |
| Heat Wave 1.1 | 1. 5. 2026 21:26 | Lythium | GUER | Alpha 2-6 | Фельдшер | 1 | 0 | ano | 22.65 |
| Takistan Invasion 1.0 | 25. 4. 2026 23:12 | North Takistan | EAST | A2-6 | Отделение | Снайпер | 0 | 0 | ano | 3.37 |
| Better Late Than Never 1.0 | 25. 4. 2026 21:25 | Maksniemi | EAST | Alpha 3-3 | Zdravotník | 2 | 0 | ano | 13.92 |
| Оперение стрелы 1.1 | 24. 4. 2026 23:14 | Colombia | EAST | Alpha 1-6 | Pomoc. raketometčíka - specialisty (AT) | 1 | 0 | ano | 15.93 |
| Линия жизни 1.2 | 24. 4. 2026 21:36 | Beketov | GUER | Альфа 2-3 | Мотострелковое отделение на БТР-70 | Velitel týmu | 0 | 0 | ano | 4.27 |
| Budweiser 1.4 | 19. 4. 2026 0:04 | Šumava | WEST | Alpha 3-5 | Velitel družstva | 1 | 0 | ano | 5.96 |
| Incursion 3.3 | 18. 4. 2026 21:29 | Reshmaan Province | EAST | Alpha 1-6 | Zdravotník | 0 | 0 | ano | 19.78 |
| Зажигая спичку 1.0 | 18. 4. 2026 0:08 | Chernarus 2000 | WEST | Альфа 1-5 | MCV-80 Warrior | Marksman | 2 | 0 | ano | 8.58 |
| Вилла Абу Хаджара 2.2 | 17. 4. 2026 21:38 | Lythium | EAST | A2-1 | Отделение на БМП-3 | Гранатомётчик (РПГ-7В2) | 2 | 0 | ano | 9.41 |
Hráč jako velitel strany
| Mise | Datum a čas začátku mise | Ostrov | Hráč | Hráčova frakce | Hráčův výsledek | Oponent | Oponentova frakce | Oponentův výsledek |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Курильский кризис 1.7 | 24. 2. 2024 21:32 | Tanoa | [JW]BAN | WEST | Vítěztví | [SSOT] Albert | EAST | Prohra |